• Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Info Hankijatele

CloudScale OÜ e-poodide portfelli kuulub rohkem kui 50+ poodi ja selle arenduse taga on hulk inimesi, kes on teinud kasutuskogemuse klientide jaoks võimalikult mugavaks.

E-poe põhjana kasutame meie ettevõttes aastaid arendatud platvormi, mis on kergesti täiendatav ja vastab tänapäeva seadusandlusele ja e-poele esitatud nõudmistele. Hetkel kuulub meie portfelli mitmeid välis- ja kodumaised lehti ning peame ennast asjatundjateks e-kaubanduses ja e-poodide halduses.

Seoses sellega, et soovime pakkuda lõppklientidele parimaid tooteid parimate hindadega, otsime pidevalt enda keskkonda partnereid, kes suudavad meid varustada e-poest tellitavate kaupadega.

Seega - kui oled maaletooja, hankija või tootja ja soovid näha oma tooteid meie kodulehel, Teie ettevõtte tootevalikusse kuulub vähemalt kümmekond toodet ning omate selget visiooni ja täielikku kompetentsi enda poolt pakutavate toodete osas, olete oodatud liituma meie platvormiga.

Et maaletoojate integratsioon oleks meile võimalikult efektiivne ja kulusäästlik, pakume ettevõtjatele, hulgimüüjatele ja maaletoojatele Amazoniga sarnanevat müügiplatvormi, kus Teie maaletoodud tooted ja kaubad leiavad koha e-poes ilma, et te peaksite ise selle poe ehitama või midagi seadistama. Vähese vaevaga saad oma tooted müüki meie rohkem kui 50+ e-poodi ja saad sellega endale märkimisväärse turunduskanali lisaks. Meie suhtleme kliendiga, võtame vastu tellimuse ja kui on aeg tellimuse täitmiseks, väljastate Teie toote. Meie poodidevalikus on üle 50 poe ja kindlasti leiame sobiliku poe Teie toodete ja kaupade mahutamiseks.

www.sinule.ee
www.pulsikell.com
www.perfume.fi
www.klotsid.com
www.lasteasjad.ee
www.taxfree.ee
www.matkama.com

… on vaid vähesed meie hallatavad poed.

Hangi ja halda lihtsalt enda müüdavaid tooteid ning saa hetkega enda käsutusse turunduskanal.
võta ühendust: info@cloudscale.ee