• Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

VEEKINDLAD KAITSEKOTID - MIDA NENDEGA KAITSTA JA KUI VEEKINDLAD NEED ON?

VEEKINDLAD KAITSEKOTID - MIDA NENDEGA KAITSTA JA KUI VEEKINDLAD NEED ON? Veekindlad kaitsekotid
11.03.2020

Veekindlad kaitsekotid on järjest rohkem populaarsust koguvad esemed - kui küsite miks, siis vastus on imelihtne. Nimelt inimeste erinevad tehnikavidinad maksavad järjest rohkem raha, ning keegi ei soovi neid näiteks vihma või halva ilmaga ära rikkuda. Kuid siiski sooviks osa võtta mõnest huvitavast orienteerumisest või muust tegevusest, mis leiab aset metsas või vabas õhus. Loomulikult on osadel elektril töötavatel seadmetel ka juba tehase poolt veekindlus, kuid siiski ei ole soovituslik seda vabatahtlikult testida. Järgnevalt viskame pilgu peale erinevatele veekaitse ja kattekottidele ning teeme kindlaks, mille kaitsmiseks neid vaja on.

Kaart

Tegemist ei ole pangakaardiga, vaid päris kaardiga, mida on vaja kuivas hoida. Ideaalselt võiks sobida Kaituna kaardikott, sest selle kotiga võite kindel olla, et see hoiab teie kaardid või dokumendid alati kuivana. Eriti hästi sobib see kasutamiseks, kui olete jahil, kalaretkel, matkate või tegelete näiteks purjetamisega. Eriliseks teeb selle toote veel see, et vette pillates võite olla kindel, et see jääb veepinnale hulpima, ning ei upu ära ja mugavaks kasutamiseks saate selle endale ka kaela riputada. Märjaks saanud kaardi kasutamine on küllaltki võimatu tegevus, ning kujutage ette ennast olukorras, kus kaart on läbi vettinud ning puudub informatsioon kuhu edasi liikuma peaks. Säästke ennast sellisest olukorrast ning muretsege endale korralik tormikindel veekindel kott.

Telefonid

Kindlasti oleme kõik olnud olukorras, kus lähete matkama ning järsku keerab ilm halvaks. Sellisel juhul on väga hea, kui teil on olemas näiteks Stormproof telefonikott mini, sest keegi meist ei soovi, et telefon peale vihmast matka enam ei töötaks. Antud kaitsekoti teeb eriliseks see, et kõiki funktsioone saad kasutada isegi siis, kui telefon on koti sees ning mingeid järeleandmisi tegema ei pea. Kott kaitseb teie telefoni tolmu, pori, mustuse ja loomulikult ka vihma eest - mis ilmselt on kõige tähtsam. Kotti ei lubata küll otseselt vee alla panna, kuid see ilmselt ei ole antud kontekstis ka oluline - kui telefon peaks kukkuma vette, siis võtke see sealt kiiresti välja ning suure tõenäosusega teie telefoniga midagi halba ei juhtunud.

Üldiselt kottidest

Veekindlad kaitsekotid on kogunud palju populaarsust matkajate seas ja on saanud asendamatuks just veematkadel. Kõik soovivad, et neile eluliselt olulised asjad jääksid kuivaks ning töötaksid ka olukordades, kus varasemalt mingi seadme või asja kasutamine tundus võimatu. Matkajate jaoks on olemas näiteks Wet&Dry tormikindel seljakott, mis eelkõige on mõeldud inimestele, kellele meeldib matkata kas kanuuga, süstaga või miks ka mitte paduvihma käes. Kõik inimesed on erinevad ning kõigil meist on omad eelistused, millistes oludes ja kuidas matkata. Eelnevalt mainitud kotil on erinevad taskud ja avaused, mille abil saab näiteks märjad riided kuivadest eraldada ja loomulikult palju muid panipaikasi. Kotil on väga palju erinevaid funktsioone ning neist tasub välja tuua näiteks puusavöö, võrktaskud, helkur, mugavad õlarihmad ja ühtlasi on tegemist ka PVC-vaba tootega.