• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

MILLAL EELISTADA REISIKOTTI KOHVRILE JA SELJAKOTILE?

09.10.2019

Lennukiga reisides teame me kõik kui tähtsad on kohvrid. Üleüldse on reisimise üheks kõige tähtsamaks aspektiks koti pakkimine kuid me kasutame kotte tihedamini kuid vaid reisides: trennis, koolis, poes, igapäevaselt ühest kohast teise liikumisel. Nagu inimestel on kombeks, on igaks situatsiooniks oma kott või kohver kuid mis situatsioonides ning miks tuleks eelistada reisikotti?

 

Reisikottidest

Multifunktsionaalsus ning sama asja kasutamine erinevates situatsioonides säästab aega ning raha. Ostes eraldi kohvrid ning kotid erinevateks situatsioonideks võtab see kodus palju ruumi ning see pole kõige sõbralikum ka rahakotile. Just siinkohal saamegi esiritta tuua reisikoti, mida on olemas mitmetes erinevates mõõtudes ning stiilides.

Mõeldes enda elule siis enamik meist kannab igapäevaselt kaasas kotti, olgu selleks seljakott, käekott, spordikott, arvutikott kohver vms. Lisades siia listi veel reisimise siis reisikoti omamine on järjest loogilisem. Reisides tihti vaid väikse kohvriga, saab asjad mahutada ka kergesse reisikotti, mida siis on võimalik sihtriigis juba uuesti linna peale kaasa võtta. Nii kaob kahe erineva koti saasas kandmise vaev.

Kuna me kõik seisame valikute ees, siis ka siinkohal on võimalik valida erinevate kottide vahel, mida kasutada. Kas vedada kotti enda järel, kanda moodsat käekotti, hoida kõik vajalik enda seljal seljakotis või visata vajalikud asjad üle õla reisikotti. Selle tõttu on järgmiseks meil välja toodud mõned reisikoti eelised, mis meile silma on jäänud.

 

Reisikoti plussid

  • Multifunktsionaalsus - üks reisikott sobib nii trenni, kooli kui ka väljasõiduks.
  • Disain & mugavus - reisikotid on mugavad ning kena disainiga. Mitmed taskud muudavad asjade paigutamise lihtsaks ning kotti on lihtne õlale visata ning ringi liikuda. 

Valides reisile minnes reisikoti väikeste ratastega kohvri asemel ei pea pead murdma kõnnitee oleku kohta, kohvikutesse, poodidesse sissepääsu ega ühistranspordi pärast. Kui mitmed söögikohad ei pruugi inimesi kohvritega sisse lasta, siis õlal olev reisikott ei sega kedagi. Sarnaselt on reisikotiga bussides, trammides ning metroodes lihtne liigelda.

  • Mood - suuremad kotid on üha enam moes nende funktsionaalsuse ning mugavuse pärast. Mis on veel parem kui mugav mood.

 

Kokkuvõttes on reisikoti suurimaks plussiks tema multifunktsionaalsus ning kasutussõbralikkus - üks kott mitmeteks võimalikeks situatsioonideks. 

Reisikotte saab lähemalt uurida ning osta e-poest kasvõi olles teel enda reisisihtkohta.