• Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

KÄEKOTID NAISTELE JA NENDE ERINEVAD STIILID NING KASUTUSVÕIMALUSED

KÄEKOTID NAISTELE JA NENDE ERINEVAD STIILID NING KASUTUSVÕIMALUSED käekotid
10.02.2020

Käekotid ei ole vaid ilu jaoks, need on praktilised ning vajalikud. Naljad, mis liiguvad internetis ringi, rääkides kuidas naiste kotid on kui Mary Poppinsi võlukotid on täiesti tõsi. Meil kõigil on vaja igapäevaselt erinevaid asju kaasas kanda, kas siis vaid telefoni ning rahakotti või ka kõike muud alustades valuvaigistitest lõpetades väikse raamatuga, mida bussis istudes lugeda. Kuna aga käekotte on nii palju erinevaid, siis oleme me välja toonud väikse listi erinevatest käekottidest ning nende funktsioonidest. 

 

Erinevad käekotid

Käekottide valik on iga aastaga laienenud ning üha raskem on leida õiget käekotti, mis sobiks igapäevaseks kasutamiseks. Lisaks on vaja kotte, mida kasutada kui kaasa on vaja võtta vaid mõni ese, kui minnakse reisima või kui ees on pikk tööpäev.

1. Õlakott

Alustades kõige mugavamast käekotist, õlakotist, mis on väga funktsionaalne ning sobib igapäevaseks kasutamiseks. Õlakotte on väga erinevates suurustes, kujudes ning värvides, mistõttu leiab igaüks endale ideaalse õlakoti. Kandes kaasas õlakotti on käed vabad ning mugavus on garanteeritud. 

2. Suur õlakott e. Hobo

Otsides palju ruumi kuid veidi kunstipärasust on sellised ideaalseteks käekottideks. Nad mahutavad palju ning nad näevad välja nii ametlikud kui ka vabad - ideaalne keskkoht. 

3. Reisikott

Kuna mõned naised peavad igapäevaselt palju asju kaasas kandma, siis on olemas ka suuremaid käekotte, mis meenutavad reisikotte kuid nad on elegantsed ning moekad. Sellised reisikotid mahutavad palju ning nendega on ka mugav ning moodne linnas ringi kõndida. Lisaks ei pea lühikesele reisile minnes enam uut reisikotti ostma. 

4. Pisikesed õlakotid

Väiksed ning moekad õlakotid on ideaalsed sõbrannad kui välja minnes ei ole vaja palju asju kaasa võtta. Kuna sarnastes käekottides on mitu sahtlit, on nendes sisu lihtne organiseerida ning enda asjad leiab alati kiiresti üles. Pisikesed õlakotid on sobilikud näiteks rahakoti, telefoni ja võtmete jaoks või lihtsalt moekaks aksessuaariks.  

5. Lihtne elegantne käekott

Lihtsa disainiga, puhtad ning kaunid käekotid on sobilikud nii päevaseks ajaks kui ka õhtul väljaminemiseks. Sellised kotid on väga naiselikud ning ideaalse suurusega - mitte väga suured ega ka väiksed, nad mahutavad ära nii veepudeli kui ka raamatu. Kuna tänapäeva naised eelistavad õlakotte, siis paljud käekotid tulevad ka eemaldatava õlarihmaga, mida saab vajadusel kasutada. 

6. Vöökott

Vöökott ei ole tänapäeval vaid turistidele vaid ilus, praktiline ning moodne kott igapäevaseks eluks. Vöökotte saab kanda igasuguste riietega, see on vargakindel ning moodne. Lisaks on see sobilik reisides ning see mahutab sama palju kui väike käekott. Vöökotti kandes on alati käed vabad ning kõik rihmad on mugavalt reguleeritavad. 

 

Käekottide maailm on suur ning lai kuid tänu sellele saab iga naine valida enda iseloomuga ning elustiiliga kokku mineva käekoti. Praktilised ning tegusad naised, kes tahavad et nende käed on vabad võivad valida õlakottide või vöökottide seast endale ideaalse koti. Lisaks võib kodus olla mitu käekotti, erinevateks tujudeks, riietusteks ning tegevusteks. Otsimaks aga endale uusi käekotte, võib pilgu peale visata kottide e-poodi, mis on avatud 24/7 just sinu jaoks.